Ana sayfa

Baoji Ronghao Ti Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Baoji Ronghao Titanium Industry Co., Ltd., 15 Ağustos 2006 tarihinde Çin Titanyum Vadisi'nde kurulmuş olup, titanyum üretimi ve satışı, yeni malzemeler ve yeni teknoloji araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Üretim sürecinde titanyumun dünya çevresine etkisini azaltmak için hiçbir çabadan kaçınılmadı.

 

Çin Baoji Ronghao Ti Co., Ltd şirket Profili 0

 

Ronghao, titanyum ve titanyum alaşımlı profiller ve borularda zengin üretim tecrübesi ve nakliye ekipmanlarının titanyum metallere uygulanması alanında çekirdek teknolojisi ve bağımsız fikri mülkiyet haklarıyla titanyum ısı kaynaklı kompozit profillerin kurucusu ve savunucusudur.Titanyum 6Al-4V (64ti, titanyum hekzaaluminyum tetravanadyum, Amerikan Standardı GR5) profilleri için, Ronghao ayrıca metal taneleri iyi kontrol edebilen ve metallerin yüksek ve düşük güç kristalizasyonunun teknik gereksinimlerine kesinlikle uyan oldukça başarılı bir üretim deneyimine sahiptir. AMS 4928, ASTM F 136, ASTM F 67 ve diğer standartlar.

Ağırlıklı olarak uluslararası standartlara ve Çin standartlarına göre yüksek kaliteli saf titanyum ve titanyum alaşımlı ürünler üretiyoruz.Ürün yelpazesi, folyo, bant, tüp, levha, çubuk, kek, hedef ve titanyum / çelik, titanyum / bakır ve diğer metal kompozit malzemeleri ve diğer demir dışı metal ürünleri kapsar.

 

Çin Baoji Ronghao Ti Co., Ltd şirket Profili 1

 

Şimdiye kadar CE, ISO9001: 2008, SGS, BP ve diğer sertifikaları aldık.Ürünlerin uygulama kapsamı otomobil, bisiklet, motor, kimya endüstrisi, çevre koruma, elektronik, makine imalatı, tıbbi ekipman, gemi, havacılık, uçak, düşük sıcaklık konteynerleri, bilimsel araştırma ve daha birçok alanı kapsamaktadır.

Geleceği dört gözle bekleyen Ronghao, "herkesin mutluluğu için kendi büyümesi için" iş ilkesine ve "dünyanın ilk yüksek kaliteli titanyum malzeme markası" hedefine bağlı kalmaya devam edecek, mükemmel olanı yorumlayacak ve ileriye taşıyacaktır. geleneksel kültür, kendimizi bulmak, başkalarına ulaşmak ve topluma geri vermek için işletmenin temeli koruma, yuan yetiştirme, tamamlamayı paylaşma, kaynağı açma ve harcamayı azaltma, öğrenme ve büyüme arayışına bağlı kalın ve A sınıfı insan olmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

 

Yenilik, dakiklik, düşünceli olma, tutku ve müşterinin genel memnuniyeti, değişmez müşteri hizmeti konseptimizdir.Hayatın her kesiminden arkadaşlarla yurtiçi ve yurtdışındaki değişimleri ve işbirliğini güçlendirmeyi içtenlikle ve birlikte uzun vadeli kalkınma arayışını içtenlikle umuyoruz!

 

      

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

15 Ağustos 2006 tarihinde Çin Titanyum Vadisi'nde kurulan Baoji Ronghao Titanyum Industry Co, Ltd, titanyum üretimi ve satışı, yeni malzemeler ve yeni teknoloji araştırma ve geliştirme yapan bir yüksek teknoloji kuruluştur.Üretim sürecinde titanyumun dünyanın çevresi üzerindeki etkisini azaltmak için hiçbir çaba sarf edilmemiştir.

 

Ronghao, titanyum ve titanyum alaşımlı profiller ve borularda zengin üretim tecrübesi ve ulaşım ekipmanının titanyum metallerine uygulanması alanındaki temel teknoloji ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip titanyum ısı kaynağı kompozit profillerinin kurucusu ve savunucusudur.Titanyum 6Al-4V (64ti, titanyum altıgen alüminyum tetravanadyum, Amerikan Standart GR5) profilleri için, Ronghao ayrıca metal taneleri iyi kontrol edebilen ve metallerin yüksek ve düşük güçte kristalleşmesinin teknik gereksinimlerine kesinlikle uygun olan oldukça başarılı bir üretim deneyimine sahiptir. AMS 4928, ASTM F 136, ASTM F 67 ve diğer standartlar.

Baoji Ronghao Ti Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Ronghao Ti

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 10 Million-50 Million

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Baoji Ronghao Ti Co., Ltd Sertifikalar Çin Baoji Ronghao Ti Co., Ltd Sertifikalar Çin Baoji Ronghao Ti Co., Ltd Sertifikalar Çin Baoji Ronghao Ti Co., Ltd Sertifikalar
陕ICP备19014621号-1